Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
27Maj2019

Od klasycznego do zintegrowanego zarządzania procesowego w organizacjach

18152 od klasycznego do zintegrowanego zarzadzania procesowegoW kontekście pojawiających się nowych wyzwań otoczenia: gospodarki opartej na wiedzy, czwartej rewolucji technologicznej zagadnienia zarządzania procesowego w organizacji wymagają odmiennego podejścia. Stąd głównym celem monografii jest wykazanie przyczyn i sposobów ewolucji od klasycznego do zintegrowanego zarządzania procesowego we współczesnych organizacjach, przy jednoczesnym uwzględnieniu triady procesy–projekty–wiedza.

05Paź2018

Wirtualna konferencja Software AG: Product Release 2018

sagZapraszamy do udziału w Wirtualnej Konferencji Software AG: Product Release 2018, prezentującej najnowsze informacje dotyczące naszych kluczowych produktów (Adabas & Natural, Alfabet, Apama, ARIS, Cumulocity IoT, Terracotta, webMethods, Zementis), strategie ich rozwoju oraz porady naszych ekspertów, co do innowacyjnych zastosowań oferowanych przez nas rozwiązań.

01Lip2018

Biuro zarządzania procesami w teorii i praktyce

produkty 3044Zapraszamy do lektury publikacji Pani Profesor Agnieszki Bitkowskiej "Biuro zarządzania procesami w teorii i praktyce". Książka ma na celu zaprezentowanie funkcjonowania biur zarządzania procesami we współczesnych organizacjach, zarówno z perspektywy teoretycznej, jak i praktycznej. Dokonano usystematyzowania wiedzy z zakresu biur zarządzania procesami, omówiono rezultaty badań empirycznych w odniesieniu do przedsiębiorstw działających na świecie i w Polsce oraz przedstawiono rozwiązania z praktyki gospodarczej.

26Kwi2018

Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej

logo kiwab 2018Serdecznie zapraszamy na Konferencję Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej. KIWAB to konferencja organizowana przez analityków dla analityków biznesowych, systemowych, inżynierów wymagań, ale również wszystkich tych, którzy są zaangażowani w tworzenia produktów informatycznych. Konferencja organizowana jest przez Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań od 2014 roku i przez 3 kolejne lata była jedyną taką konferencją organizowaną w Polsce gromadząc łącznie ponad 400 uczestników. 

20Mar2018

Zarządzanie procesowe w gospodarce wiedzy: tworzenie wartości z kapitału intelektualnego

Brief1 Okładka 300dpi 2017 12 02 v01Miło nam poinformować, iż światło dzienne ujrzała zapowiadana wcześniej przez nas nowa publikacja książkowa poświęcona zarządzaniu procesami biznesowymi. Jej autorem jest dr Marek Szelągowski. Jest to książka o aktualnym zarządzaniu procesowym z silnym podkreśleniem jego związków z informatyką. Serdecznie zapraszamy do lektury.

10Sty2018

Zarządzanie procesowe w gospodarce wiedzy

Brief1 Okładka 300dpi 2017 12 02 v01Z radością informujemy, iż "za chwilę" ujrzy światło dzienne nowa publikacja książkowa poświęcona zarządzaniu procesami biznesowymi. Jej autorem jest dr Marek Szelągowski, który wyróżnił BPMstandard.pl umożliwiając opublikowanie streszczenia pierwszego rozdziału. Serdecznie zapraszamy do lektury.

02Lis2017

Zarządzanie procesami w dobie robotyki i automatyzacji

wydarzenieZapraszamy na koferencję II Process & Operation Excellence Summit - Zarządzanie procesami w dobie robotyki i automatyzacji.