Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
20Mar2018

Zarządzanie procesowe w gospodarce wiedzy: tworzenie wartości z kapitału intelektualnego

Brief1 Okładka 300dpi 2017 12 02 v01Miło nam poinformować, iż światło dzienne ujrzała zapowiadana wcześniej przez nas nowa publikacja książkowa poświęcona zarządzaniu procesami biznesowymi. Jej autorem jest dr Marek Szelągowski. Jest to książka o aktualnym zarządzaniu procesowym z silnym podkreśleniem jego związków z informatyką. Serdecznie zapraszamy do lektury.

10Sty2018

Zarządzanie procesowe w gospodarce wiedzy

Brief1 Okładka 300dpi 2017 12 02 v01Z radością informujemy, iż "za chwilę" ujrzy światło dzienne nowa publikacja książkowa poświęcona zarządzaniu procesami biznesowymi. Jej autorem jest dr Marek Szelągowski, który wyróżnił BPMstandard.pl umożliwiając opublikowanie streszczenia pierwszego rozdziału. Serdecznie zapraszamy do lektury.

02Lis2017

Zarządzanie procesami w dobie robotyki i automatyzacji

wydarzenieZapraszamy na koferencję II Process & Operation Excellence Summit - Zarządzanie procesami w dobie robotyki i automatyzacji.

22Sie2017

Złoty Bit 2017 dla WEBCON

Złoty Bit dla WEBCON foto2Uczestnicy 40. edycji Summit EOIF GigaCon w Warszawie, największej w Polsce konferencji poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji i procesom biznesowym, uznali platformę WEBCON BPS za najlepsze rozwiązanie, przyznając jej Złoty Bit. Celem konkursu organizowanego co roku przez GigaCon jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań z zakresu elektronicznego obiegu informacji w firmie. Nagroda Złoty Bit Summit EOIF GigaCon jest przyznawana przez uczestników wydarzenia w drugim dniu konferencji.

18Sie2017

Tworzenie i zarządzanie aplikacjami biznesowymi jeszcze nigdy nie było tak proste (i szybkie)

Tworzenie i zarządzanie aplikacjamiW epoce toczącej się właśnie transformacji cyfrowej ważne jest, aby nie tylko cyfryzować dane i procesy, ale również, aby robić to we właściwy sposób. Wiele firm staje aktualnie przed koniecznością zweryfikowania portfolio aplikacji biznesowych, wdrożonych w ostatnich latach i zoptymalizowania istniejącej architektury aplikacyjnej. Między innymi o tym będą rozmawiać specjaliści 26 i 27 lipca podczas 40. edycji Summit EOIF GigaCon w Warszawie, największej w Polsce konferencji poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji, której głównym partnerem jest spółka WEBCON.

18Lip2017

Konferencja "Elekroniczy obieg informacji w firmie"

logo eoif summit 072017Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

18Lip2017

Analityka biznesowa i procesy

analityka biznesowa 082017Rozwój przedsiębiorstwa uwarunkowany jest wieloma czynnikami, wśród których istotne miejsce zajmują nowoczesne narzędzia analityki biznesowej, pozytywnie oddziałujące na wydajność procesów zachodzących w obrębie firmy. Analizując poprawność procesów decyzyjnych, można trafnie określić efektywność procesów operacyjnych, co z kolei pozwala na opracowanie adekwatnej dla specyfiki firmy strategii działań.