Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
08Wrz2016

BPMstandard.pl partnerem XIX konferencji IPMA Polska Kompetencje profesjonalistów – zarządzanie projektami

wydarzenieKonferencja IPMA Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże.

Organizatorem konferencji jest International Project Management Association Polska, stowarzyszenie certyfikujące kierowników projektów. IPMA Polska wspiera rozwój zarządzania projektami i zrzesza profesjonalistów z tej dziedziny. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są kompetencje integrujące wiedzę i doświadczenie profesjonalistów w dziedzinie zarządzania projektami. Naszym wspólnym celem jest propagowanie dobrych praktyk i rozwiązań związanych z pozyskiwaniem kluczowych dla projektu kompetencji. Tegoroczna edycja konferencji jest organizowana w formule międzynarodowej. Będą w niej uczestniczyć Project Managerowie z Polski i z zagranicy.

logo pm ipma

Gala Polish Project Excellence Award
Jak co roku, nieodłącznym elementem konferencji jest uroczysta Gala Polish Project Excellence Award, na której zostaną przedstawieni laureaci nagrody na najlepiej zarządzane projekty. Wyjątkowo w tym roku na jednej scenie staną Finaliści najlepiej zarządzanych projektów z całego świata oraz projektów polskich.

„Człowiek jest najważniejszym, najistotniejszym zasobem, mającym kluczowe znaczenie dla powodzenia projektu ….”

O idei XIX Konferencji IPMA Polska i nie tylko, opowiada Tomasz Leśniowski – Członek Zarządu IPMA Polska.

http://www.ipma.pl/ipma-polska/xix-konferencja-ipma-polska-rozmowa-z-tomaszem-lesniowskim-czlonkiem-zarzadu-ipma-polska