Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
29Wrz2016

Ogólnopolski Konkurs PROJECT MASTER

2016 project master

Ogólnopolski Konkurs PROJECT MASTER edycja XI - w dniu 7 października mija termin zgłoszeń do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę magisterską, doktorską oraz podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami Project Master.

2016 project master
W konkursie wziąć udział mogą wszyscy, którzy w okresie od 1. października 2015 roku do 30. września 2016 roku obronili swoją pracę dyplomową na jednej z polskich uczelni. Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.
Konkurs to doskonała okazja do ogólnopolskiej promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16. listopada 2016 roku w Warszawie, podczas Seminarium Project Management − Edukacja, wydarzenia towarzyszącego tegorocznej Konferencji IPMA Polska. W Konkursie przewidziane są nagrody dla autorów i wyróżnienia dla promotorów najlepszych prac.
Organizatorami Konkursu są International Project Management Association Polska we współpracy z Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.
Więcej informacji na stronie: www.projectmaster.pl
Wyślij zgłoszenie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życząc Państwu sukcesów,
serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Project Master