Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
03Lis2016

Znamy Finalistów PPEA 2016 IPMA Polska

MOZAIKA finalisci 707x200 v6Znamy już tegorocznych Finalistów konkursu na najlepiej zarządzany projekt – Polish Project Excellence Award! Wszystkim już teraz serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością oczekujemy na ogłoszenie laureatów, które będzie miało miejsce podczas Gali PPEA w dniu 17 listopada. Nie może Państwa zabraknąć!

Z wielką przyjemnością informujemy, że w finale tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award znalazło się 7 projektów, które w tym roku walczą o miano "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2016".

MOZAIKA finalisci 707x200 v6

Konkurs Polish Project Excellence Award propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagradzanie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

Gala Polish Project Excellence Award, podczas której zostaną przyznane polskie i międzynarodowe nagrody dla najlepiej zarządzanych projektów odbędzie się w dniu 17 listopada w szczególnym miejscu – Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie. Tego wieczoru na jednej scenie staną zespoły projektowe najlepiej zarządzanych projektów w Polsce i na świecie! Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wspólnego świętowania i wymiany doświadczeń.

Finaliści PPEA 2016

Więcej o konkursie:

http://www.ipma.pl/ppe-award/aktualnosci

Kontakt:

Wioletta Kastrau

Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA

Tel. +48 600 509 129

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ipma.pl