Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
01Kwi2017

Relacja z Workflow Trends 2017

relacja workflow trends 2017Każda firma, niezależnie od struktury i liczby zatrudnionych pracowników, musi zmierzyć się z koniecznością zarządzania danymi. W trakcie marcowej konferencji Workflow & Document Management Trends to właśnie obieg dokumentów był głównym bohaterem spotkania.

Uczestnicy poznali część teoretyczną i praktyczną, o tę pierwszą zadbał przede wszystkim Dawid Żądłowski, zajmujący się na co dzień archiwizacją danych. Nie zabrakło również prelekcji, dotyczących kwestii prawnych – o nie zadbali: Stefan Cieśla, który opowiedział słuchaczom o prawnych uwarunkowaniach podpisu elektronicznego, Jan Kordasiewicz, który przedstawił możliwości pozyskiwania funduszy unijnych na działalność z branży IT oraz Maciej Godyń, który zainteresował audytorium tajnikami faktur elektronicznych. Za część praktyczną naszej konferencji odpowiedzialni byli przedstawiciele firm, którzy wdrażają systemy obiegu dokumentów. Tomasz Borek z WEBCON-u podzielił się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami, zdobytymi podczas 11 lat wdrażania automatyzacji procesów biznesowych – opowiedział więc, jak przygotować się do zmian w przedsiębiorstwie i co może przy okazji zaskoczyć klientów. Szymon Trela, przedstawiciel Sharp Electronics Polska, przedstawił natomiast autorskie rozwiązanie stworzone przez swoją firmę: My Integrated Office, system, który pozwala zarządzać obiegiem dokumentów między wieloma użytkownikami i synchronizować ich pracę w czasie rzeczywistym. Możliwość przetwarzania procesów biznesowych, sprawnego obiegu informacji i wymiany dokumentów umożliwiają także systemy stworzone przez firmy Rodan Developement, eDokumenty i Astrafox. Każdy program oferuje inne opcje dla użytkowników, dlatego prelegenci starali się jak najlepiej wytłumaczyć zasady działania swoich produktów. Jak pokazały wypełniane przez słuchaczy ankiety: zadanie zostało wykonane idealnie. A dla wszystkich, którzy ominęli konferencję mamy dobrą wiadomość – powtórka już we wrześniu!

Dziękujemy za inspirujące wystąpienia wszystkim Prelegentom oraz Sponsorom wydarzenia, a słuchaczom za dużą frekwencję. Jednocześnie zapraszamy do bezpłatnego udziału w kolejnych konferencjach, które będą miały miejsce już niebawem: