Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
27Kwi2017

Zapraszamy na WEBCON DAY 2017

webcon day 2017WEBCON DAY 2017 to już piąta edycja niezwykle ciekawego forum wymiany doświadczeń między użytkownikami i twórcami WEBCON BPS, inspirującego do usprawniania procesów biznesowych w firmach.

18 MAJA 2017 – KONFERENCJA

Pierwszego dnia będziemy wspólnie dyskutować o trendach i zmianach, które przed liderami IT i biznesu stawiają zupełnie nowe wyzwania. Pokażemy, jak najnowsza wersja WEBCON BPS umożliwia organizacjom nie tylko nadążanie za coraz szybszym tempem zmian, ale obrócenie ich na swoją korzyść i przejście na zupełnie nowy poziom cyfrowej transformacji.

Głos zabiorą też nasi klienci! Opowiedzą o najlepszych praktykach, doświadczeniach i niekonwencjonalnych pomysłach z autorskich wdrożeń WEBCON BPS w swoich organizacjach. Na koniec dnia, w trakcie Rady Programowej, zaprosimy wszystkich uczestników do dyskusji i przedstawienia swoich potrzeb w zakresie dalszego rozwoju WEBCON BPS.

W trakcie konferencji będziemy płynnie poruszać się w szerokim spektrum tematów technicznych i biznesowych, tak aby dostarczyć zarówno uczestnikom, jak i twórcom oprogramowania jak najwięcej inspiracji i wiedzy popartej praktycznym doświadczeniem.

19 MAJA 2017 – WARSZTATY

Drugi dzień konferencji, 19 maja 2017, przeznaczymy na warsztaty. Podzielimy się ekspercką wiedzą oraz inspiracjami dotyczącymi zastosowania WEBCON BPS na co dzień. Pokażemy jak łatwo i sprawnie zarządzać wieloma, często rozbudowanymi procesami i jak pokonywać wyzwania z konkretnych obszarów działania firm. Zobaczysz jak ulepszać autorskie rozwiązania, opracowane przez wewnętrzne działy IT.

DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ NA WEBCON DAY 2017?

To więcej niż konferencja! To jedyna w swoim rodzaju okazja do:

  • spotkania na żywo z klientami WEBCON i nawet kilkudziesięciu rozmów referencyjnych!
  • pogłębienia wiedzy na temat WEBCON BPS
  • poznania nowych zastosowań biznesowych WEBCON BPS
  • wymiany doświadczeń i inspiracji oraz networkingu z ekspertami IT i biznesu z różnych branż

więcej informacji