Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
22Sie2017

Złoty Bit 2017 dla WEBCON

Złoty Bit dla WEBCON foto2Uczestnicy 40. edycji Summit EOIF GigaCon w Warszawie, największej w Polsce konferencji poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji i procesom biznesowym, uznali platformę WEBCON BPS za najlepsze rozwiązanie, przyznając jej Złoty Bit. Celem konkursu organizowanego co roku przez GigaCon jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań z zakresu elektronicznego obiegu informacji w firmie. Nagroda Złoty Bit Summit EOIF GigaCon jest przyznawana przez uczestników wydarzenia w drugim dniu konferencji.

System WEBCON BPS został doceniony za uniwersalność, jako jedna platforma grupującą i porządkującą wszystkie procesy biznesowe oraz dane firmowe, jak również za szybkość nie tylko budowania i wdrażania rozwiązań, ale przede wszystkim możliwość ich błyskawicznej modyfikacji. Dużą rolę odegrało też bogate doświadczenie wdrożeniowe oraz konkretne przykłady ciekawych wdrożeń.

Obie prezentacje przeprowadzone przez ekspertów WEBCON 26 i 27 lipca 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie zapełniły salę i wywołały ożywione dyskusje. Pierwszego dnia konferencji Łukasz Semeniuk, Sales Manager i Konsultant WEBCON, opowiedział o tym, jak wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów potrafi wywołać potrzebę dalszego porządkowania coraz większej ilości procesów w organizacji i jakie korzyści płyną z wykorzystania w tym celu odpowiednich narzędzi IT.

Złoty Bit dla WEBCON foto1

Drugiego dnia wydarzenia Tomasz Borek, Starszy Konsultant WEBCON, opowiedział o nieoczekiwanych wyzwaniach i decyzjach, które najczęściej zaskakują klientów w trakcie wdrożenia.

- Serdecznie dziękujemy nie tylko za życzliwe przyjęcie i wszystkie głosy oddane na WEBCON BPS, ale przede wszystkim za bardzo ciekawe i inspirujące rozmowy na naszym stoisku. Cieszymy się, że polskie organizacje osiągają coraz większą dojrzałość procesową i coraz śmielej wchodzą w erę cyfrowej transformacji. Z ogromną przyjemnością i odpowiedzialnością będziemy je na tej drodze wspierać – mówi Łukasz Wróbel, wiceprezes WEBCON.

***

WEBCON Sp. z o.o. jest polską firmą, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system WEBCON Business Process Suite wyróżnia się na rynku, prezentując innowacyjną koncepcję technologiczną i biznesową. Jego rozbudowane możliwości, wysoka wydajność, skalowalność i elastyczność oraz wiedza i doświadczenie konsultantów firmy sprawiły, że rdzennie polski produkt wygrywa w największych krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach.

Z rozwiązania WEBCON korzystają między innymi: Siemens, LPP S.A., Tauron Polska Energia. Firma jest złotym partnerem Microsoft. W 2015 roku zdobyła prestiżowy tytuł Najlepszego Rozwiązania dla SharePoint, przyznany przez European SharePoint Community.