Aktualności

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
05Paź2018

Wirtualna konferencja Software AG: Product Release 2018

sagZapraszamy do udziału w Wirtualnej Konferencji Software AG: Product Release 2018, prezentującej najnowsze informacje dotyczące naszych kluczowych produktów (Adabas & Natural, Alfabet, Apama, ARIS, Cumulocity IoT, Terracotta, webMethods, Zementis), strategie ich rozwoju oraz porady naszych ekspertów, co do innowacyjnych zastosowań oferowanych przez nas rozwiązań.

Konferencja odbywać się będzie w 3 terminach (dla różnych stref geograficznych i czasowych), przy czym treści prezentowane podczas każdego z tych wydarzeń będą takie same. Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu dedykowanym Europie, pozostają jeszcze dwie inne opcje uczestnictwa.

3 DNI – 3 STREFY CZASOWE – 3 OPCJE UCZESTNICTWA:

  • Europa: 09.10.2018 @ godzina 10:00 AM/Berlin
  • Ameryka: 10.10.2018 @ godzina 1:00 PM/New York
  • Azja - Pacyfik: 11.10.2018 @ godzina 10:00 AM/Tokyo

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, to unikalna sposobność do bezpośredniego zapoznania się z naszą najnowszą ofertą, prezentowaną przez głównych specjalistów – osoby, które odpowiadają za rozwój poszczególnych produktów w ramach korporacji Software AG.

Prosimy o zapoznanie się z agendą konferencji, to na pewno ułatwi Państwu zaplanowanie udziału w tym wydarzeniu – wybranie najciekawszych tematów i sesji, w pełni dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Rejestracja na konferencję jest już otwarta. Można zgłosić swój udział klikając na przyciski – „zarejestruj się” znajdujące się w tym e-mailu lub też bezpośrednio odwiedzając stronę www dedykowaną temu wydarzeniu