Implementacja i wdrożenia

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem

logo consol

Firma ConSol* Polska powstała w 1999 roku w Krakowie, jako oddział niemieckiej spółki ConSol* GmbH. ConSol* Polska zajmuje się wspieraniem swojego niemieckiego partnera w obszarze rozwoju oprogramowania klasy BPM - ConSol*CM, a także prowadzi własne projekty informatyczne. W Polsce znajdują się dedykowane działy wsparcia i rozwoju aplikacji dla kluczowych klientów w Niemczech. Dodatkowo ConSol* Polska świadczy usługi w zakresie konsultingu procesów biznesowych oraz sprzedaży i wdrażania systemu ConSol* CM w Polsce.

logo fabrity

Firma koncentruje działalność na wszechstronnym wsparciu Klientów w zakresie optymalizacji procesów biznesowych. Jako kluczowy partner firmy K2 - dostawcy platformy K2 Blackpearl – FABRITY zapewnia system klasy BPMS wykorzystywany przez ponad 2 miliony użytkowników na świecie i rekomendowany przez firmę Microsoft. Odpowiednie narzędzia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w realizacji złożonych projektów w obszarze BPM gwarantują dobór rozwiązań, które odpowiadają na realne potrzeby Klientów.

logo goldenore

 

Goldenore, to zespół doświadczonych w biznesie i technologii specjalistów, którzy realizują projekty informatyczne m.in. w zakresie obszaru przetwarzania danych, bezpieczeństwa, integracji oraz procesów biznesowych. Firma oferuje usługi konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie automatyzacji procesów biznesowych organizacji. Porfel produktów Goldenore obejmuje jeden z najwyżej pozycjonowanych produktów klasy BPM - Oracle BPM.

Spółka Tecna jest dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania procesami biznesowymi. Firma oferuje zarówno produkty własne, zbudowane w oparciu o autorską platformę Aurea BPM, jak i produkty firmy Oracle i HP, jako ich wieloletni partner. Oferowany przez firmę nowoczesny system klasy BPMS 2.0 – Aurea BPM – to wielojęzykowe i multifunkcjonalne narzędzie do modelowania, uruchamiania i optymalizacji procesów biznesowych.