Edukacja

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem

logo vistula
Studia podyplomowe na kierunku Menedżer Procesów Biznesowych. Program studiów jest dedykowany dla średniej i wyższej kadry kierowniczej, specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi oraz pracowników działów IT, przedsiębiorstw usługowych i przemysłowych, a także administracji, uczestniczących lub planujących uczestnictwo we wdrożeniach zarządzania procesowego z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi IT.

logo politechnika poznanska
Studia podyplomowe na Politechnice Poznańskiej. Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z problematyką zarządzania projektami i procesami organizacji w sposób praktyczny i wszechstronny. W ramach programu uczestnicy zdobędą rzetelną i aktualną wiedzę oraz uzyskają wiele praktycznych umiejętności, pozwalających efektywnie realizować wyzwania, przed którymi stoją współczesne organizacje.

logo politechnika warszawska
Studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej adresowane są do osób, które zajmują się opisem, dokumentowaniem lub wsparciem procesów biznesowych oraz analityką biznesową i analizą danych w biznesie i chciałyby pogłębić swoją wiedzę, umiejętności i poznać narzędzia analizy biznesowej. Studia są prowadzone metodami projektowymi z bardzo dużą liczbą warsztatów. Z tego powodu zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach.

logo uniwersytet ekonomiczny
Studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu mają na celu zaznajomienie słuchaczy z tematyką zarządzania procesami biznesowymi z uwzględnieniem jej kluczowej roli w zarządzaniu organizacjami, uświadomienie znaczenia zarządzania procesami ze szczególnym uwzględnieniem konieczności realizacji doktryny ciągłego doskonalenia oraz wypracowanie u słuchaczy świadomej postawy proprocesowej.