Technologia

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem

aurea tecna

Aurea BPM Modeler jest narzędziem służącym do modelowania procesów biznesowych, wspierającym notację Business Process Modeling Notation (BPMN) – szeroko stosowanego standardu opisu procesów biznesowych, który jest intuicyjny i zrozumiały dla kręgów biznesowych, a jednocześnie pozwala zamodelować złożone procesy. Modeler jest dostępny on-line poprzez najpopularniejsze przeglądarki internetowe.Modelowanie odbywa się za pomocą zestawu graficznych elementów, zgodnych z notacją BPMN, które metodą ‘przeciągnij i upuść’ przenosimy w obszar diagramu.

więcej informacji

logo consol cm

Oczekiwania klientów, wobec dostawców towarów i usług zmieniają się bardzo dynamicznie. Aby biznes pozostawał cały czas konkurencyjny i zdobywał nowe obszary rynku, musi reagować na  zmieniające się potrzeby klienta szybko i skutecznie. Odpowiedzią na te wymagania jest pozycjonowanie klientów w centrum procesów biznesowych firmy. Zorientowany na klienta system ConSol*CM BPM pozwala na połączenie elastycznego projektowania i automatyzacji procesów z kompleksowym zarządzaniem danymi klientów. To właśnie czyni go unikalnym wśród tradycyjnych systemów CRM i standardowych rozwiązań BPM.

aurea tecna

Aurea BPM Enterprise - system bazujący na systemie Aurea BPM, rozbudowany o zaawansowane funkcje służące zaawansowanej obsłudze procesów biznesowych i obniżania kosztów ich obsługi. Oprócz wszystkich funkcjonalności systemu Aurea BPM, dodatkowo jest wyposażona w następujące elementy: procesy przetwarzane automatycznie, integracja z systemami zewnętrznymi za pomocą usług, kolejkowanie zadań i balansowanie obciążeniem serwerów usług

więcej informacji

k2

System klasy BPMS wykorzystywany przez ponad 2 miliony użytkowników na świecie i rekomendowany przez firmę Microsoft.

Dowiedz się więcej o Platformie K2http://www.fabrity.pl/Kompetencje/BPM

Kompetencje i usługi w zakresie platformy K2 blackpearl zapewnia FABRITY

questetra

Questetra BPM Suite, to rozwiązanie klasy Business Process Managament udostępniane w modelu Software as a Service. Właścicielem systemu jest Questetra, Inc. - firma utworzona w 2008 roku w Kyoto (Japonia). System umożliwia modelowanie (z wykorzystaniem notacji BPMN), realizację, monitorowanie procesów oraz dostarcza szeroki zakres funkcjonalności admnistracyjnych. Korzystanie z systemu jest darmowe dla nie większej liczby użytkowników niż 10 oraz 1 GB przetwarzanych w ramach procesów danych.

www.questetra.com

 

Firma Imperva oferuje portflel rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i monitorowania aplikacji, które z powodzeniem są wykorzystywane do zarządzania bezpieczeństwem procesów biznesowych oraz monitorowania procesów biznesowych.

imperva.com