Wywiady

BPMstandard.pl używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Twoją zgodę.

Zrozumiałem
28Maj2016

Monika Perendyk o procesach biznesowych i inżynierii wymagań

monika perendyk

O wykorzystaniu i "roli" procesów biznesowych w kontekście inżynierii wymagań rozmawiamy z Panią Moniką Perendyk, analitykiem, wykładowcą akademickim, współ­za­ło­ży­cielem i Pre­zesem Sto­wa­rzy­sze­nia Inży­nie­rii Wyma­gań, zało­ży­cielem i Redak­torem Naczelnym maga­zynu: REQ Maga­zyn.

01Kwi2016

Marek Szelągowski o dynamicznym zarządzaniu procesami biznesowymi

marek szelagowskiO dynamicznym zarządzaniu procesami biznesowymi rozmawiamy z dr inż. Markiem Szelągowskim, wykładowcą Akademii Finansów i Biznesu Vistula (AFiBV), doświadczonym praktykiem zarządzania procesami biznesowymi, autorem koncepcji „Dynamicznego zarządzania procesami biznesowymi” (dynamic BPM) oraz „Procesowego kryterium istotności”.

01Gru2015

Tomasz Burczyński o specyfice projektów wdrożeniowych BPM

tomasz burczynskiO cechach, które charakteryzują projekty wdrożeniowe rozwiązań klasy Business Process Management, rozmawiamy z Tomaszem Burczyńskim, Prezesem Zarządu FABRITY K2 odpowiedzialnym za sprzedaż do nowych klientów i ekspansję spółki FABRITY, pasjonatem nowych technologii IT w zastosowaniach komercyjnych, asolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i do 2004 roku pracownikiem Katedry Informatyki Gospodarczej SGH.

15Paź2015

Grzegorz Bliźniuk o dojrzałości procesowej organizacji medycznych w Polsce

gblizniukO dojrzałości procesowej organizacji medycznych w Polsce rozmawiamy z dr inż. Grzegorzem Bliźniukiem, podsekretarzem stanu w MSWiA odpowiedzialnym za informatyzację kraju w latach 2005-2007, ekspertem Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, pracownikiem Instytutu Systemów Informatycznych Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, wieloletnim wykładowcą akademickim i pracownikiem naukowym, inicjatorem i kierownikiem projektu "Modelowanie repozytorium i analiza efektywności informacyjnej wytycznych i ścieżek klinicznych w służbie zdrowia".